UAB „Geo Expert“ - daniško kapitalo geoinžinerines grunto tyrimų paslaugas teikianti įmonė, siekianti bendradarbiauti su statybų inžinieriais, projektuotojais, statinių užsakovais ir rangovais.


Įmonės savininkas - Kristian Schmidt, „Loghome 2“ ApS.

Siekdama užtikrinti sėkmingą inžinerinių sprendimų įgyvendinimą, sumažinti riziką ir neapibrėžtumą statybose, bendrovė Geo Expert orientuota į patikimos, operatyvios ir kokybiškos paslaugos, atliekant grunto geologijos tyrimus, teikimą.

Mūsų darbuotojų komandai svarbi kiekviena užduotis.

Kartu dirbdami su Danijos bendrove Geo-og Miljøboringer ApS, įgyjame naujausios projektų ir užduočių vykdymo patirties įvairiomis sąlygomis, įskaitant požeminių ir antžeminių konstrukcijų buvimą, jautrią archeologiją ir esančius vandens telkinius, taip pat miesto ir užmiesčio susisiekimo infrastruktūrą - esamą ir planuojamą. Kai kurie objektai ar užduotys apjungia keletą šių elementų, pavyzdžiui darbai Klaipėdos uosto prieplaukoje ar vykdant geležinkelio inžinerinės infrastruktūros vystymo plano projektą.

Įmonės Geo Expert vidiniai pajėgumai ir bendradarbiavimas su inžinieriais bei užsienio partneriais užtikrina tiek ambicingų tiek mažesnių geologinių, geotechninių ir ekogeologinių projektų įgyvendinimą.

Esame tikri, kad galime auginti profesinę sėkmę kartu.